معرفی کتاب های FAMILY & FRIENDS

  • Family & Friends 1

در این کتاب به گرامر جملات ساده و نحوهٔ سوالی کردن آن‌ها پرداخته شده است. در این سطح از کتاب، نحوهٔ پرسیدن سوالات و پاسخ کوتاه و بلند در مورد مکان اشیا و افراد، توانایی‌ها و علاقه‌مندی‌ها با جملاتی ساده و ابتدایی آورده شده است. کودکان در پانزده درس کلماتی در زمینهٔ خانواده، اعضای بدن، مشاغل، اشیاء، لباس و… را با تنوع بالا در قالب درس‌های مصور یاد می‌گیرند.

  • Family & Friends 2

در این کتاب، زبان‌آموز یاد می‌گیرد که چگونه دوستان و خانوادهٔ خود را معرفی کند و برخی خصوصیات ظاهری را به طور ساده بیان کند. همچنین می‌تواند در مورد مکان اشیاء، احساسات خود و دیگران، درس‌های مدرسه و بسیاری از موضوعات دیگر به راحتی و با جملات ساده صحبت کند.

  • Family & Friends 3

کمی پیچیدگی در گرامر و لغات در کتاب فمیلی فرندز ۳ محسوس است و زبان‌آموز باید با استفاده از قوانین گرامری حال ساده، حال استمراری، گذشتهٔ ساده، be going to، must  و…، جملات کاربردی را در فضاهای مختلف دوستانه و خانواده بسازد و بیان کند.

Family & Friends 4

در این کتاب مباحث گرامری زمان‌های حال ساده، حال استمراری، حال کامل، گذشتهٔ استمراری، گذشتهٔ ساده و ضمایر مفعولی آموزش داده می‌شود. زبان‌آموز در پایان این دوره باید بتواند، در مکالمات خود از should، could استفاده کند، در مورد اهداف خود صحبت کند و مفهوم ضمایر ملکی و مفعولی را فرا بگیرد. در این سطح کتاب فمیلی فرندز زبان‌آموز لغات زیادی را فرا گرفته و می‌تواند با جملات بلند و کوتاه در موقعیت‌های مختلف مانند رستوران، نظرات و احساسات خود را بیان کند.

Family & Friends 5

بعد از گذراندن 4سطح قبل وارد مباحث پیشرفته‌تر زبان انگلیسی در کتاب ۵ می‌شویم. زمان‌های مختلف تقریبا به طور کامل در این کتاب تدریس شده است و علاوه بر آن‌ها مباحث پیچیده‌تری از گرامر مانند already، just، too، enough نیز به کودک آموزش داده می‌شود. لغات و گرامر در درس‌های این کتاب در قالب داستان کوتاهی آورده شده‌اند و در انتهای هر سه درس یک متن بلند به زبان‌آموز برای تقویت ریدینگ و درک مطلب کمک می‌کند. با وجود این کتاب زبان‌آموز باید بتواند متن‌های کوتاه، نظرات، ویژگی‌ها، علاقه‌مندی‌ها و… را به راحتی بیان کند و بنویسد.

Family & Friends 6

آخرین کتاب در این مجموعه بر روی آموزش مکالمه زبان انگلیسی تمرکز دارد و زبان‌آموز را آماده می‌کند تا بتواند مکالمات پیچیده‌تری داشته باشد. سطح کتاب 6 Family and Friend به گونه‌ای است که زبان‌آموز می‌تواند متن‌های بلند در مورد آرزوها و رویاهای خود، سفر، بیوگرافی تقریبا کامل، گزارش دادن و… بنویسد. دوازده درس این کتاب با موضوعات متنوعی مانند اوقات فراغت، تکنولوژی، سفر ‌و ماجراجویی، یادگیری لغات پیشرفته و کاربردی را آسان‌تر می‌کند.