معرفی کتاب های Got it

Got it Starter

Got it Starter اولین سطح از مجموعه آموزش زبان به نوجوانان گات می باشد،این محصول کاری از گروه انتشاراتی Oxford  و تالیف Philippa Bowen  و Denis Delaney  به شمار می رود. این مجموعه شامل تمرین های آنلاین و فعالیت های اضافه بر سازمان مثل کارگروهی در قالبی سرگرم کننده برای مقطع Starter  است.

Got it 1

مجموعه کتاب Got it 1 2nd به زبان‌آموزانی که سطح متوسط قرار دارند، معرفی شده است، به عبارتی زبان انگلیسی را با قوانین آمریکایی را به زبان آموزان آموزش میدهد، بنابراین، کتاب لندی های زبان آموز علاوه بر مهارت‌های گرامری و writing، به راحتی می‌توانند مهارت‌هایی چون مکالمه، listening و … نیز توسعه و تقویت نمایند و همچنین زبان آموزان گرامر ، لهجه، تلفظ و … در این مجموعه کامل و جامع فراخواهند گرفت.

Got it 2

کتاب آموزشی Got it 2 2nd مجموعه ای چهار سطحی است که توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد برای آموزش زبان انگلیسی آمریکایی به نوجوانان چاپ شده است. این کتاب دارای مطالب فهیم و ساده می باشد که زبان‌آموزان به آسانی بتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند و نکات جدید را یاد بگیرند.

Got it 3

Got It 3 کتابی برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان می باشد که منتشر گردیده است. این کتاب  براساس سیستم آمریکن نگارش شده اند و بر هر چهار مهارت اصلی زبان توجه ویژه ای دارند. این سیستم آموزشی که تفاوت فاحشی با کتاب های هم سطح خود در سنین نوجوانان دارد. سعی در آموزش اساسی انگلیسی دارد تا زبان آموزان در سطوح بالاتر به راحتی با کتاب های پیشرفته بتوانند فراگیری خود را ادامه دهند.